Universitas Project – to program praktyk dla studentów mający na celu, zwiększenie mobilności młodych osób oraz zwiększenia konkurencyjności przyszłych absolwentów.

Nasza firma oferuje praktyki za granicą w celu poprawy form kształcenia w Polsce. Nasze praktyki opierają się na takich samych zasadach jak wszystkie programy działające w UE typu np.: Erasmus. Zasady udziału są proste i ukierunkowane pod studentów.

Praktyki to również praca dlatego każdy student otrzymuje wynagrodzenie oraz różne dodatki, które ułatwiają życie za granicą w tym np..: bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne dojazdy w kraju dobywania praktyk i inne. W dodatku student nie ponosi żadnych kosztów za organizacje praktyk a wsparcie finansowe może otrzymać nawet już w pierwszym tygodniu pobytu.

Praktyki ze względu na swój charakter posiadają gwarancje godzin, tak wiec korzystając z naszej oferty nie występują sytuacje z którymi borykają się pracownicy tymczasowi lub inni. Korzystając z oferty masz pewność i gwarancje wyjazdu. W trakcie odbywania praktyk nic ciebie nie zaskoczy ani nie pojawią się żadne dodatkowe koszty. Naszym celem jest wyedukowanie przyszłego pracownika, który być może będzie chciał wrócić do firmy w której odbywał praktyki.

Naszymi partnerami za granicą są tylko sprawdzone firmy, które ukierunkowanie są na inwestowanie w przyszłych pracowników i chętnie przyjmą młode osoby na przyuczenie do przyszłego zawodu.

Organizatorem praktyki jest firma:

RBM Banach sp. z o.o. , pl. Nowy Targ 28/209a; 50-141 Wrocław [Polska].

NIP: 898-219-98-22; REGON: 021845451; KRS: 0000414158